Oferta-> Klimatyzacja

Montaż klimatyzacji w domu, biurze lub obiekcie przemysłowym to idealny sposób na zapewnienie przyjemnej temperatury oraz odpowiedniej cyrkulacji powietrza. Te funkcjonalne i nowoczesne urządzenia w sposób znaczący podnoszą jakość naszego życia i są gwarantem umiarkowanego zużycia energii, zarówno w nowych budynkach, jak również już istniejących. 


W naszej ofercie znajdziecie Państwo wykonanie klimatyzacji pomieszczeń pojedynczych oraz większych jednostek budowlanych np. budynków mieszkalnych, biurowych itd. Istatnym jest fakty, iż posiadacie Państwo gwarancję na naszą pomoc techniczną w razie nietypowych problemów. Realizujemy obiekty pod tzw. Klucz, co oznacza: projekt poprzez montaż, kończąc na opiece nad zamontowanym sprzętem i systemami. Wszelkie produkty, które są w naszym posiadaniu mają odpowiadnie certyfikaty, aprobaty techniczne i atesty higieniczne.


Klimatyzatory montowane są przez wykwalifikowanych pracowników, każdy z nich składa się z ewementów wewnętrznych i elemantów zewnętrznych, które scalane są specjalistycznymi urządzeniami.CO ZAWIERA MONTAŻ